Podręczniki dla każdego

Nauka może nie kojarzy się dzieciom z czymś miłym. Jednak to dzięki wiedzy zdobytej w szkole możemy w przyszłości starać się o różną pracę. Dzięki temu otrzymujemy wynagrodzenie. Dlatego należy się uczyć. W zdobywaniu wiedzy potrzebne są dobre podręczniki, zeszyty ćwiczeń, dzięki którym zrozumienie pewnych kwestii jest o wiele łatwiejsze. Na rynku można spotkać różnego rodzaju wydawnictwa, które w swojej ofercie mają książki dla uczniów i nauczycieli w różnym wieku. Do najbardziej znanych i popularnych należą Nowa Era podręczniki (https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era), które już od wielu lat wykorzystywane są zarówno w przedszkolach, jak również w innych placówkach edukacyjnych. Nauczyciele polecają książki z tego wydawnictwa, ponieważ są one opracowane zgodnie z nową podstawową programową. Jeżeli komuś zależy na dobrych pomocach naukowych, to na pewno sięgnie po podręczniki pochodzące z tego wydawnictwa.

Matematyka z kluczem. Klasa 4, część 2

Matematyka to jeden z najbardziej potrzebnych przedmiotów, który przewija się przez wszystkie lata nauki, dlatego też trzeba się mocno przyłożyć do niego. Ta książka została tak opracowana, że bez problemu wszyscy uczniowie zrozumieją najpotrzebniejsze zagadnienia i zadania, jakie są poruszane w klasie 4. Dziecko może samodzielnie odkrywać pewne zagadnienia – dzięki czemu nauka wyda mu się bardziej fascynującym przedmiotem. Dodatkowo w środku znaleźć materiały powtórkowe, co pozwoli uczniowie na sprawdzenie, czy wszystkie najważniejsze zagadnienia zostały przez niego opanowane w odpowiedni sposób. Całość została podzielona na kilka rozdziałów. Przyswajanie sobie wiedzy dzięki temu wydaje się o wiele przyjemniejsze. Zadania z kluczem umożliwiają samodzielną pracę ucznia w tempie przystosowanym do jego wiedzy oraz umiejętności.

Junior Explorer

Książka dla wszystkich dzieci do nauki języka angielskiego uczęszczających do klasy czwartej. W środku znaleźć można specjalne działy, które poświęcone są Polsce. Dzieci poznają nasz kraj, ale od strony innego języka, który należy do najbardziej popularnych na świecie. Książka zawiera ćwiczenia oznaczone ikonami sensorycznymi, odwołującymi się do różnych stylów uczenia. Autorzy: Jennifer Heath, Michele Crawford, Marta Mrozik, Katarzyna Kłopska zapewnili również lekcje, które w dużej mierze oparte są na wartościowych materiałach związanych z Nathional Georaphic. Ta książka to wspaniała pomoc dydaktyczna dla każdego nauczyciela, jak również dla wszystkich uczniów chcących poznać tajniki angielskiego.

Szkoła zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com