Podręczniki dla szkoły podstawowej

Nowa Era podręczniki to doskonała propozycja dla wszystkich nauczycieli, którzy chcą zapewnić swoim uczniom odpowiedni poziom wykształcenia. Dzięki materiałom zawartym w środku dzieci będą chętniej podchodziły do nauki. W ofercie Nowej Ery znaleźć można różnego rodzaju książki, które w głównej mierze dedykowane są do szkoły podstawowej. Jednak ich oferta skierowana jest również do placówek przedszkolnych. Dzięki specjalnym kartom pracy, jakie znaleźć można w katalogu produktowym można wspaniale wspierać rozwój małych dzieci. Oprócz podręczników i zeszytów ćwiczeń, jakie można znaleźć w ich ofercie, Nowa Era ma dla uczniów również dodatkowe materiały edukacyjne, dzięki czemu w lepszy sposób można przygotować się do różnych egzaminów, jakie czekają ich w przyszłości. Wiedza jest nam zawsze potrzebna. Należy zapewnić wszystkim dzieciom solidne podstawy, aby w przyszłości było im o wiele łatwiej.

Puls życia. Klasa 5

To podręcznik do biologii dla klasy piątej szkoły podstawowej, którego autorami są Marian Sęktas i Joanna Stawarz. W środku znaleźć można wiele tematów, które odnoszą się do bakterii, wirusów, protistów, grzybów oraz roślin.  Całość została przygotowana w bardzo jasny i przystępny sposób, dzięki czemu uczeń nie ma problemów z przyswajaniem sobie potrzebnego materiału. W środku znaleźć można specjalne elementy Zwróć uwagę na oraz To najważniejsze!, dzięki czemu uczeń doskonale zdaje sobie sprawę, co jest najważniejsze i na co zawsze musi zwrócić uwagę. Podręcznik zawiera również takie elementy, dzięki którym można przeprowadzać różnego rodzaju doświadczenia. Przy czym najlepiej w tej kwestii skorzystać z pomocy nauczyciela lub jakiejkolwiek innej osoby dorosłej. Podsumowania znajdujące się na końcu rozdziału umożliwiają powtórzenie materiału przed zapowiadanymi sprawdzianami.

Tajemnice przyrody

Idealna książka dla wszystkich uczniów, którzy interesują się przyrodą i wszystkim co jest z nią związane. Ogromną zaletą tej książki jest atrakcyjna szata graficzna, która pozwala na lepsze przystosowanie materiałów. Dodatkowo w książce znaleźć można wiele ciekawostek, które sprawiają, że uczeń chętniej poznaje tajemniczy świat przyrody. Tajemnice przyrody są czymś fascynującym, rzadko zauważalnym gołym okiem. Uczniowie dowiedzą się także, jak powinno czytać się mapy.  Autorzy na końcu każdego rozdziału umieścili podsumowania. Znaleźć w środku można specjalne informacje, które ułatwiają powtórkę całego materiału znajdującego się w środku rozdziału.

Szkoła zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com